| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, care este marimea potrivita pentru voi a penisului?
pentru a cauza placeri si nu durere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza ce marime are ci daca e jucausa :phbbbbt [ bafta ]

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Man nu trebuie o marime buna si nondureroasa. Trebuie sa stii sa folosesti ce ai in pantaloni nu ce ai inpataloni se foloseasca pe tine. Daca sti sa te misti poti sa ai un monstru dar si un pitic de gradina.

| Ayna a răspuns:

Pot sa iti spun asa.Cind intretii actul sexual, placerea este din durere.Adica daca te doare, parca te simti stinjenita.Doresti sa iti treaca acea incomoditate. Dar daca nu te doare deloc, nici asa nu e prea bine.Parca ai dori sa simti ceva(stii la ce ma refer)
Dar care este cel mai important sfat.Marimea desigur ca conteaza, dar...sunt tipi carora natura nu sa jeluit, dar sunt zero in pat. Iar altii care poate nu au cel mai mare penis, dar sexul cu el este de neuitat!
In relatiile intime, pentru fete nu conteaza atit de mult actul cit preludiul! Cit mai multe sarutari si mingieri pe corp, cit mai multe cuvinte frumoase. Fa-o sa se simta iubita!

| angel4v3ryour a răspuns:

coolnu marimea conteaza ci grosimea instrumentuluiwinking

| Alinaga a răspuns:

Iubitul meu si viitorul sot o are mica in comparatie cu altii dar crede ma ca cu niciunul nu m am simtit ca cu el. imi vine sa ma urc pe pereti de placere si are doar 12 cm