| Daria a întrebat:

Fetelor, cate relatii ati avut pana acum si la ce varsta?laughingSunt doar curioasa.laughing

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Am avut vreo 4-5, dar nu cine stie ce, pentru ca recunosc, eram micuta.
2 mai seriale.
1. Prima, 6 luni jumate - 14 ani.
2. Inca dureaza, un an si o luna happy [ aveam un an si 4 luni, dar ne-am despartit 3 luni. oh go on ]

6 răspunsuri:
| Dyony01 a răspuns:

batting eyelashes 2 relati, prima a fost in clasa 6 deci aveam 12 ani am stat cu el 6 luni. iar acum momentan sunt intr-o relatie de 7 luni

| SteauaROsie a răspuns:

Salut,

pai...

de la varsta de 17 ani a inceput aventura

acum am 19

la 17 ani a fost prima relatie mai serioasa

am avut 3 luni

apoi la 19 ani

am cunoscut 2 fete,

m am combinat cu amandoua pe rand

cu prima am avut 4 zilelaughing(record)
a 2 a- 8 zile

dupa a 2 a si acum mie gandul la ea, pentru ca e o fata buna, si inca mai tin la ea

| LOADING █████████99% a răspuns:

Pfflaughing
3 relatii.Prima la 13 ani cu un coleg de clasalaughing. Acum se dovedeste ca nu s`a meritathee hee.
TU?:->

| Lavinia a răspuns:

Am mai fost intrebata si lumea s-a mirat cand am dat raspunsul
sincer?!
16 relatii, am 16 anihappy

| AlinElle89 a răspuns:

4 relatii.
1. de 5 zilelaughing(aveam 14ani)
2. de 5luni (aveam 16ani)
3. de 2ani (aveam 17-18ani)
4. de 1luna si 6zile si sper ca multi ani incolo:X (19ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Am 17 ani si pot sa spun ca am avut cam 3-4 relatii mai serioase...