| inimioara123456789 a întrebat:

Câte relații ati avut până acum?

13 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Una care din pacate s-a terminathappy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
una..si au trecut 25 de anilove strucklove strucklove struck
ma refer la relatie serioasa
O seara bunahappy

| Meow15 a răspuns:

0, şi sunt la liceu. laughing forever alone.

| OnuOnulică a răspuns:

Am avut multe aproape 1.

| fuzzer a răspuns:

0. De fapt mai am si eu ceva relatii, cunosc cativa politisti, si avocati. Si profesori, daca se pune.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nici una, sunt virgin!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eu? 27.
Hai sa le punem amandoi gramada si sa participam la o licitatie cu ele.

Ba omule, tu numeri combinatiile ca pe niste puncte?

Vezi ca daca faci dragoste iti mareste punctajul cu 10%. Iar cand o faci pentru prima data, primesti un tichet, care odata activat iti dubleaza punctele castigate timp de o luna.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu prea am noroc in dragoste trebuie sa mai invat

| MariusGomoi a răspuns:

O relatie adevarata care insa nu mai e sad si dupa am mai avut una dar nu a mers deoarece tot la prima reletie imi era gandul, deci pana la urma 2 am avut dar 1 singura pe care o vreau din nou sad

| Meaningful a răspuns:

Doar una in adevaratul sens al cuvantului.

| Knife00 a răspuns:

Nici una, dar totusi mai bine. Incercarile mele de a avea o relatie m-au invatat multe.

| looovee a răspuns:

Una si inca continua

| HaZaNiLiLo a răspuns:

Niciuna.Si am 15 ani.Dar decat sa fiu cu vreun prost care sa nu ma aprecieze, mai bine astept un baiat pe care sa il plac si care sa ma placa asa cum sunt.Plus ca nu m-am indragostit niciodata.laughing