| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Fetelor ce cadouri ati primit de la iubitii vostri?:Xbig grin

6 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

De multe ori am primit, mii de sărutării şi îmbrăţişării! love struck
Pentru mine nu contează ce-mi aduce.eu mă mulţumesc cu un sărut foarte tandru şi cu o îmbrăţişare.Eu nu-s ca toate fetele, care vor, Diamante, Inele. Lanţuri.Ca un fel de piţi.Corect?! happycele care dau Stupid, Amuzant sau Nefolositor. Apreciază numai BANII! Nu şi iubirea dintre ei.

Skillz

| dragutza_1869 a răspuns:

Al meu cind ma stringe-n brate si cum saruta...nu-mi mai trebuie nimic.

eu ma multumesc cu atentia lui.nu m-a invatat cu fite ca trebuie sa-mi dea cadouri cu okazii si fara.eu la fel.pentru noi e de ajuns sa fim alaturi mereu.

| SunnyMidnight a răspuns:

Un puzzel cu poza noastra:X si un buchet de trandafiri rosii cu albbatting eyelashes
Dar tu?

| Abcfunny a răspuns:

Un ursuletttt imbracat inntr-o pelerina rosielaughing:X:X::X

| Giulia_4515 a răspuns:

Bravo Skillz! Imi place cum gandesti, cred ca ai mare dreptate. Acum, nu vreau sa par materialista sau ceva de genu' da' sa fim seriosi ca oricarei persoane ii plac micile atentii.Eu am primit de la prietenul meu destul de multe, si chiar nu ma asteptam, am primit un parfum, un inel, lantisor, un plus si lucrul care-mi place cel mai mulllt:X:X :un TRANDAFIR ROSU care l-am pus la uscat si il tin ca amintire...

| Onutza55 a răspuns:

Un buchet de crizanteme si o felicitare de dragoste si o inimiuara cu poza nuastra sarutandu-se happy