| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor happy, cum se inteleg mamele voastre cu iubitii vostri?

Răspuns Câştigător
| ----:anonim:--- a răspuns:

De la foarte bine in sus:X... si ma bucur atat de mult.ii foarte placuthappy

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Deocamdata mama nu il cunoste pe iubitul meu decat din poze si mereu ma intreaba de ce, ce mai face... Cred ca s-ar intelege bine cu el daca il va cunoaste.

| pwp a răspuns:

@Eu :daca nu ai m-ai avea-o pe mama ta, ti-ar pasa de ea? sau tot de el? big grin

| EuOO a răspuns:

Pff, nu-l ştie decât din poze. Şi sinceră să fiu, nu îl acceptă deloc şi nici nu cred că o va face. Dar pentru mine deja nu mai contează asta, căci niciodată nu am avut o relaţie strânsă cu familia. Pe mine mă interesează el, nu ea happy

| Seiran a răspuns:

Mama aproape că-l place mai mult decât pe mine. Nu ştiu dacă ar trebui să ma bucur sau să cad într-o depresie thinking