| AndreeaDeea221998 a întrebat:

Fetelor, ce cadouri v-ar plăcea sa primiți din partea iubiților voștri de ziua voastră? De Dragobete? Dar voi băieți, ce idei de cadouri aveți pentru iubitele voastre? Cât mai multe idei sunt bine venite big grin. Să încercați va rog sa răspundeți serios, nu la "mișto" cu "mașini și palate". Cea mai frumoasa idee primește fundita love struck! (sper ca se potrivește categoria, ca este vorba despre dragoste happy iar asta este cea mai activa)

Răspuns Câştigător
| lCupidon a răspuns:

Depinde și de bugetul tău, dar cel mai ok e un ursuleț gigantic și un buchet de trandafiri dacă îți permiți, dacă nu, buchetul de trandafiri e neaparat

| AndreeaDeea221998 explică (pentru lCupidon):

Pentru o femeie mai matură nu prea cred ca ar merge un ursuleț. Mă gândeam la un buchet de trandafiri și. În zona mea este în laborator ce face niște prăjituri delicioase love struck ma gândeam sa fac comanda și sa ii formeze un tortulet din prăjiturile acelea (se poate face comanda sa facă tort direct, dar mie personal tortul mi s-a părut diferit fata de prăjituri). Ma gândeam sa fac comanda sa ii formeze tortul din prăjiturile respective. O sa își serbeze ziua alături de părinții și surorile ei.
Și as vrea sa îl ia pentru acolo. Ar fi o idee buna? Potrivita? Nici nu știu.

| lCupidon a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Eu cred ca indiferent de vârstă, un ursuleț gigantic nu strică niciodată, cred ca e unul dintre cele mai drăguțe gesturi. Și da, e chiar faina ideea ta

| AndreeaDeea221998 explică (pentru lCupidon):

Îți mulțumesc mult pentru răspuns!

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu m-am gândit vreodată la asta.
Cel mai mult, mi-ar plăcea să am un iubit laughing

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Ofiintă):

Ești o fata inteligenta și super de treaba! Ce este al tău este pus deoparte! Ai tot timpul din lume tongue! Vaaai, nu te-ai gândit la ce ți-ar plăcea sa primești? Mi-ar fi prins bine și o părere feminina big grin.

| Ofiintă a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

S-ar putea să-i placă, fie o paletă de farduri, un anume fond de ten, produse de îngrijire al tenului sau al părului. Depinde de gusturile acelei tipe.

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Ofiintă):

Aici m-ai pierdut laughing nu ma pricep dar cu siguranță nu este genul ei tongue. Îți mulțumesc :*

| Adry05 a răspuns:

Pentru sărbători de genu mi-e de ajuns să ieșim la cină și să-mi ia un buchet de flori, prefer cadouri mai speciale pentru alte zile : aniversarea relației, zile de naștere etc.

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Adry05):

De ziua ta ce cadou ai vrea sa primești? big grin

| Adry05 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Cel mai mult îmi place să primesc bijuterii pentru că-mi plac foarte mult și devin și mai speciale când știu că au și însemnătate afectivă, adică sunt de la cineva drag. în rest, când am zis special mă refer să fie un cadou pentru care să simt că s-a străduit, fie să-l facă, fie să-l caute.

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Adry05):

Frumos! Îți apreciez ajutorul de fiecare dată! :* De străduit, ma străduiesc. Dar îmi prinde bine și o părere exterioară.

| Werrich a răspuns:

Daca as avea o iubita i-as lua astea:

Joc erotic: Voucher cadou pentru iubita ta
https://mindblower.ro/......ta-ta.html

Joc erotic Porunci in dormitor
https://mindblower.ro/......-html.html

Buchet festiv de ursuleti, 11 pufosi de vita nobila
https://mindblower.ro/......obila.html

Harta razuibila Deluxe portabila - varianta mini - Luckies - s-o motivez sa mergem in excursii
https://mindblower.ro/......abila.html

Dragobete Fericit!

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Werrich):

Pervers mic laughing. Drăguțe idei.

| Werrich a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Multumesc pentru aprecieriwinking

| Roobbyy a răspuns:

Un inel.
Un urs de pluș mare gen la 2m
Un buchet de trandafiri
Bijuterii
Și să îi oferi iubire

| AndreeaDeea221998 explică (pentru Roobbyy):

Frumos. Un buchet de trandafiri. Hmm întotdeauna am avut o problema cu chestia asta, în sensul ca mi se pare o prostie să iei 99 de trandafiri (sa fie buchetul imens), pana la urma se ofilesc. Câți trandafiri ar trebui din punctul vostru de vedere sa conțină buchetul? Ar trebui sa fie doar trandafiri roșii sau ar fi frumos sa conțină și un trandafir alb. Etc?