| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni.degraba e ziua iubitului meu.implineste 20 de ani.cine imi spune ce cadou pot sa-i fac? baieti voua ce v-ar placea sa primiti la 20? dar voi fetelor ce cadouri ati facut iubitilor vostri?
fundita

Răspuns Câştigător
| SergiuM a răspuns:

Pai depinde de buget;
poti sa-i iei un ceas daca i place,daca e fumator un set cu bricheta scrumiera si breloc,sa cauti ceva bricheta mare si metalica pentru ca o sa-i placa.
Sau poti sa-i iei un lantisor,o bratara(daca poarta asa ceva).
Daca are masina poti si circula mult poti sa-i iei un carkit,ori un gps,casetofon, boxe, sau chiar o masina nouawinking.
Ii poti oferi o seara de neuitat!

(sper sa-ti fie folos)

NoName

4 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Prazul depinde de care lantisoare si bratari. daca nu te pricepi.sssttt.de alea te folosestizi de zi.da amintire frumoasa de la cineva pe urma cind se termina nu mai este tongue asaka aici nu are nimic legatura cu tziganii sau ce ai mai spus tu acolo

| Chrysk2 a răspuns:

Cumparai un parfum, eu folosesc de mult timp
Armani blackcode miroase foarte frumos si unu original persista destul de mult

| Sentinel a răspuns:

Pentru vremurile astea de criza, as aprecia un parfum elegant si matur cu aroma de lemn, Gillette Mach 3 + rezerva, gel Scwarzkopf sau cum se scrie, ultra strong parfumat, deci chestii din astea de toaleta. mie astea imi plac, pentru ca sunt utile si le folosesti zi de zi. Porcarii gen lantisoare bratari ---bleah, tiganii si metalele

| Sentinel a răspuns:

S-au simtit tiganii si mi-au dat vot contra laughing