| Bella_1624 a întrebat:

Fetelor ce credeti...

Cum puteti sa va recuceriti iubitul, sau fostul?

Sa va purtati ca inainte, ca la inceputul relatiei, sau sa va schimbati?

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Toata viata te schimbi, nu poti ramane acelasi...

Cred ca lui nu ii mai ajunge ce ii dai sau s-a plictisit!

Poate nu mai are ce cucerii pentru ca tu i te pui pe tava tot timpul... tu sti mai bine!

| Zenithf a răspuns:

Pai, ai fost cum ai fost, relatia a fost cum a fost. Trebuie sa analizezi bine ce anume a fost de ati ajuns sa va certati sau sa va despartiti. Si trebuie facuta o schimbare in privinta aceasta. Dar intr-o relatie trebuie sa existe intelegere si ajutor, ca lucrurile nu se schimba peste noapte, iar de multe ori amandoi gresesc, deci amandoi trebuie sa faca niste sacrificii de dragul celuilalt.

| lyrics a răspuns:

Sincer, daca ai gresit de f multe ori, si au fost greseli grave, nu stiu daca il mai poti recuceri.
dar eu una, as face schimbarile p care el le considera necesaretongue