| inna_4838 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce faceti sa recuceriti un baiat? il vreau pe fostul ineapoi, nu cred ca el m-a uitat de tot. si as vrea sa fac ceva cat se mai poate. dar ce? funda:d

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai vorbeste cu el, spune-i ce simti.aici depinde si cine a gresit sau cine a zis nu mai vreau sa fiu cu tine. daca u ai zis asta cere-i scuze si spune-i ca nu poti sa uiti tot ce a fost, dar daca el a gresit sau a zis nu mai vreau nu te merita si ar fi bine sa-l lasi.ca o sa faca mereu acelasi lucru...

| cupcake02 a răspuns:

Gandeste-te mai intai la tot ce a fost intre voi si la motivul pentru care s-a sfarsit. Noi, fetele, investim in general mai mult decat baietii de varsta noastra intr-o relatie. De-aia TPU e plin de intrebari despre "cum sa il recuceresc pe fostul". Gandeste-te bine la tot ce a fost intre voi, si bune si rele, pune totul in balanta si incearca sa fii rationala, pentru ca sentimentele sunt de multe ori nefondate (adica tii la cine nu trebuie). Daca tu consideri ca merita, straduieste-te sa il obtii inapoi: il cunosti, deci stii ce ii place la tine si ce nu, esti fata, stii sa te descurci si sa te pui in valoare. Succes!

| florocirc a răspuns:

Si eu trec prin acelasi lucru :-s
!

| inna_4838 explică:

Pai sincer pentru inceput i-as spune ca tin la el si sa-l asa. daca nu reactioneaza in nici`un fel renunt daca nu incerc sa-l cuceres.chatterbox dar nu stiu daca e bine