| Maxxie a întrebat:

Fetelor ce culoare a ochilor pentru baieti va place!

Răspuns Câştigător
| IngridGenDăăăă a răspuns:

Toate daca baiatul e frumos.

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai facut o propozitie intortocheata si fara semnul intrebarii, cu toate ca este intrebare!
Mie imi plac ochii negri.

| cupcake02 a răspuns:

Nu conteaza culoarea ochilor, conteaza fata rolling on the floor

| FlorinDiablo a răspuns:

Bai cocalarule prima data invata sa scrii coerent si concis.In primul rand se Scrie:Fetelor voi ce culoare preferati la ochii unor baieti? Deja suna mai frumoswinkingIn al doilea rand ochii nau culoare coloarea este data de iris(asta pentru cultura ta asa)

| Elianna a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Uuuuu..."nau"? Asa se scrie? Corecteaza repede ca te rad fetele!

| Merry24 a răspuns:

Caprui ca fura inima oricui

| LaLaLea a răspuns:

Majoritatea fetelor cred ca ar trebui sa fie caprui sau verzi... funda?

| Doar1îngeR a răspuns:

Negrii.sunt parca mai masculini, mai misteriosi.

| Shenn a răspuns:

Mai sa fie ce profesor este diablo asta, dar pana una alta ce e cu "nau "ala?

| roxycool a răspuns:

Sati zic ceva: ochi albastri coada vacii, ochi caprui fura inima ori cui ochi verzi niciodata sa nu-i crezi!@ funda?

| EmoKiddKills a răspuns:

Caprui,verzi,negriii

| Madalina123 a răspuns:

Albastriii!

| Anonima09 a răspuns:

Albastrii!^^

| Bebe1 a răspuns:

Verzi, albastri, negri :X

| Andreyutsa a răspuns:

Albastri:X

| bubulinaalina a răspuns:

Albastri