| Ry0010 a întrebat:

Fetelor,de Valentine's Day ce cadou le faceti iubitilor? Funda happy

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In nici un caz bibelouri cu inimioare!

| darrio2007 a răspuns:

Daca le dati cate o savarina vor fi foarte multumiti.

| Nextone a răspuns:

O sa incerc sa ii fac ceva hand-made, i-am mai facu genul acesta de surprize si i-au placut.

| alexandrualind a răspuns:

Eu daruiesc fetelor flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aş avea, nu i-aş da absolut nimic.
Ce e aia întruna numa cadouri?
Cadou de Valentin ăsta, de Dragobete, de împlinirea a 2 săptămâni şi 3h de când suntem împreună, de... Etc.
Mi se pare o prostie.
Dacă i-aş face un cadou,aş plănui asta din timp şi să fie ceva grozav, şi totodată cu însemnătate, nu cadouri tipice şi plictisitoare ca parfum, tricou, ceas etc.

| vioricavio a răspuns:

Ceva simbolic.Nu conteaza pretul, conteaza gestul.

| MentalHolocaust a răspuns:

#FriendZone laughing)

| DarkCrina a răspuns:

Simbolic? Vrei sa ii arati ca e ieftin? Gandeste-te la ce ii place. Nu la ce ai vrea tu sa primesti.