| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce lucruri va atrag la un baiat sau ce calitati ati vrea sa aiba?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Oricat de mult neam minti, in viata cel mai mult conteaza statul social, daca ai banii ai de toate o sanatate mai buna / alimentatie mai sanatoasa / fete cate vrei si frumoase, asa ca sarac visezi ca ele iubesc sufleul tau, asta nu inseamna ca trebuie sai avere dar trebuie sa ai si tu ceva macar pentru EUL tau personal, tu nu vrei sa evoluezi sa ai ce isi doresti?

| Lawliet14 a răspuns:

Sa nu le iubeasca foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaMdg a răspuns:

1. Sa fie destept
2.Sa fie amuzant
3.Sa ma inteleaga si sa ma ajute la greu
4. Sa imi fie alaturi tot timpul
5.Sa ma respecte
6. Sa fie dragut si frumos cat de cat

| Coquineagra a răspuns:

Mult par. mult par peste tot. mult par negru de brunet bengos cu ochi caprui peste tot.

| 123iNa a răspuns:

In primul rind sa aiba minte, sa aiba un suflet mare, sa aiba grija de el.

| Evelina123 a răspuns:

O sa iti zic propria mea parere :*
Sa arate decent (nu trebuie sa fie cine stie ce frumusete, dar nici gretos de urat), un statut social decent, sa aiba un grup de prieteni, si putina experienta in relatii.A, da si cel mai important sa fie desprept. Sa fie intr-un liceu bun, sa aiba teluri si planuri de viitor. Sa fie sincer, si cu capul pe umeri.

| RAY a răspuns (pentru Evelina123):

Ce inseamna un statut social decent

| Evelina123 a răspuns (pentru RAY):

Adica sa nu fie...gen cel mai prost din curtea scolii laughing daca intelegi ce vreau sa zic, sa fie cat de cat ok, sa nu ma fac de ras. Si nu, statutul social nu conteaza chiar atat de mult pentru mine, mai important e sa aiba capul pe umeri si sa ma poata ajuta si pe mine sa evoluez ca om.

| RAY a răspuns (pentru Evelina123):

Ich glaube dich

| Lawliet14 a răspuns (pentru Evelina123):

Foarte frumos! Aw!

| ioanastefaniaa a răspuns:

In primul rand conteaza stima de sine.Conteaza increderea pe care o are in propria persoana si cata grija are de el.Sa fie ingrijit.Sa arate decent, nu sa fie stilu ala cum sunt majoritatea "bagabonzilor smecheri de pe facebook cu sute de like.uri", care pe site. urile de socializare arata bomba cu haine furate de prin magazine sau procurate de la baietii care se ocupa cu asa ceva, iar in viata de zi cu zi abia sa aiba bani de o tigara la bucata, iar de cele mai multe ori, banii aia (80-90 de bani) sa fie "imprumutati" de la colegi, prieteni.Conteaza si atentia pe care ti.o acorda,grija pe care ti,o poarta, lucrurile la care a renuntat de cand e cu tine, ce simte cand e langa tine si nu in ultimul rand, caracterul sau(felul in care vorbeste, felul lui de.a fi, daca poti vorbi deschis cu el si daca te intelege)

| Ionita_Cristina_1997 a răspuns:

Zambetul, privirea, umorul happy