| boonnyk a întrebat:

Fetelor, care calitati preferati cel mai mult la un baiat?

9 răspunsuri:
| andreea91_7393 a răspuns:

Eu mereu am cautat un baiat cu suflet bun happy

| MihaiGe a răspuns:

Sinceritatea,fidelitatea.
Bafta!

| MykyTha a răspuns:

Afectiune, fidelitatea, sinceritatea, punctualitatea, bunul simt, romantismul.

| Adrianaa15 a răspuns:

Fetele prefera de la un baiat, macar putin creier, zic, oricum baiatul chiar trebuie sa aiba ceva in cap atunci cand fata isi bate capul cu el si el nici macar nu observa.Sa nu fie nesimtit si sa se poarte cu fetele ca cele mai importantee fiinte din viata lui. SI mai ales respectul fata de ele!

| passyon22 a răspuns (pentru Adrianaa15):

Si baietii prefera fetele care nu se gandesc doar la bani si partea materialahappy.In ziua de azi iubirea a ajuns fie confundata cu alte cele... Dupa parerea mea nu conteaza sexul ca-i masculin sau feminin ci gandirea.

| passyon22 a răspuns (pentru passyon22):

Sa fie* ma scuzatitongue

| Adrianaa15 a răspuns (pentru passyon22):

Exista si unele fete care chiar cauta doar un baiat care sa le iubeasca, nu bani, masini si case, dar unii baieti nu prea le observa happy

| passyon22 a răspuns (pentru Adrianaa15):

Pentru ca au ajuns pe cale de disparitie...la fel ca si baietii

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Adrianaa15):

Https://assetsro.tpu.ro/......_large.jpg
cea mai buna carte de vizita a unei fete, asa cum o descrii tu!?winking laughing tongue