| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții/bărbații care fax oral partenerelor? Credeți ca se înjosesc dacă pune gura pe savarina?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Cum naiba sa te,, injosesti''? Este ceva normal.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, am inteles ca esti obsedat cu sexul oral, dar mai da-ne pace cu 20 de interbari despre sexul oral puse zi de zi!

Ia de citeste:

https://www.tpu.ro/utilizator/acbgtc/intrebari/

| Andreiut96 explică (pentru Violleta2022):

In primul rand, nu te-a bagat nimeni in seama, 2 daca nu-ti plac intrebarile mele poti sa ma ignori, asa ca dispari!

| sierra1 a răspuns:

Username-ul tău, ne face să credem că nu refuzi dulciurile

| dullcat a răspuns:

Interesant cum fetele/ femeile sunt considerate panarame fiindca accepta, dar baietii/barbatii se injosesc, saracii... Daca oferi, primesti. Daca nu, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o părere proastă. Daca exista atracție și încredere în igiena fiecăruia, sunt liberi să o facă atâta timp cât o fac după căsătorie, nu înainte.

| Miruna333 a răspuns:

Cati 12 ani ai?

| 199onur7 a răspuns:

Https://ibb.co/hRB1pF5 Asta ar însemna cu Adevărat și ar fi cu Adevărat pentru mine savarină. Nu înțeleg de unde până unde puteți compara una cu alta? de unde până unde ar gust de savarină chestia aia? Chiar așa de mult va înnebunit o bucată de carne de o puteți compara cu o savarină reală și Adevărată? Mieste milă cu Adevărat de așa... uni chiar aveți un suflet și o inimă cu Adevărat murdară rău sa comparați mâncarea cu așa prosti murdare. Nu mai comparați mâncarea cu părțile noastre de om este bolnav rău așa ceva sa compari mâncarea cu o parte din tine ca om e prea bolnav așa ceva nu vă bateți joc de mâncare nicidoată nu va bateți joc de mâncare nici cu gândul măcar mâncare nu este bătaie de joc.

| steamrogue77 a răspuns:

Cu asta se incepe de fapt happy

| Adelin0114 a răspuns:

Strict părerea mea: nu se injoseste nimeni este o fantezie/plăcere care se face dacă simți nevoia sau dacă vrei ca partenerul/a tău sa se simtă mult mai bine ca de obicei + in ziua de azi exista 2 categori de oameni uni care recunosc ca fac asta și alți care o fac dar nu recunosc? concluzie-fa ce simți ca trebuie făcut în momentul respectiv fără sa te gândești ca te vei injosi