| BbRuNeTtu a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții care, de câte ori fac sex, le place să ejaculeze pe fața partenerei? Vă place genull acesta de băieți, așa mai perverși?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul asta de barbat caut!big grin

| JustStitch a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti tare amuzantă happy

| DaniAdrian a răspuns:

Ha? Asta te face pervers? ceee? laughing pe bunelaughing pfoai de capu meulaughing cred ca ea se simte foarte excitata cand simte ca tasneste ceva pe fata ei, in nas, gura, par poate si ochi, si dupa aia sa se chinuie sa se curete doaaa e super nu?

| ASMA14 a răspuns:

Ce e pervers in asta? E scarbos laughing) e ca si cum o fata si-ar da menstruatia pe fata ta

| BbRuNeTtu explică (pentru ASMA14):

Păi și ce e așa de scârbos ca un băiat să ejaculeze la tine pe față, gură etc? Eu știam că fetelor le place când băieții ejaculează la ele în gură.
Ce? Vrei să zici că tu nu ai experimentat asta niciodată? happy

| ASMA14 a răspuns (pentru BbRuNeTtu):

Nu.

| AlexMusat a răspuns:

E foarte sexy. Recomand