| bebemikutzz a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii care plang?:d...Cum vi se pare aceasta reactie?

Răspuns Câştigător
| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna!
Baietii care plang mi se par foarte sensibili.Este frumos sa vezi ca un baiat plange de ex intr-o relatie, inseamna ca pune suflet si nu este indiferent.Din punctul meu de vedere este foarte ok:d
Funditalove struck?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lplostonyou a răspuns:

Boys Dont Cry happy

| dan_2834 a răspuns:

Sincer,mi se pare o prostie.Dar daca stai bine sa te gandesti,un baiat e si el tot suflet, e om, are si el latura lui sensibila.Deci la urma urmei ar insemna sa fie ceva normal, desi e mai rar sa vezi asa ceva. Unii pot plange doar ca sa impresioneze, insa altii fac asta pentru ca simt.Acel baiat care plange e un baiat sensibil, cu suflet mare.Insa conteaza si motivul pentru care plange.winking

| SEAL a răspuns:

Curisti, gay

| TheLittleStrange a răspuns:

Depind edin ce cauza plang. Daca plang pentru moarte cuiva e normal dar sa planga din orice...OMG!

| AndreeaPucca a răspuns:

Pai depinde sin ce motiv plange. Daca plange dupa o relatie pierduta inseamna ca este foarte sensibil. Daca plange din orice, scuza-ma dar nu e ok.

| Tinkerbell_3393 a răspuns:

Nu am o problema proasata. Mi se pare ca plansul o reactie fireasca, o descarcare. Daca e sa planga in continuu atunci mi se pare o chestie psihologica.

| Elena_6323 a răspuns:

Buna! eu cred ca baietii care plang sunt sensibili si in acelasi timp si draguti. daca este vb despre o relatie inseamna ca ei chiar pun suflet in cea ce fac si sunt indragostiti.mie mi se pare in regula aceasta reactiewinking