| Narcis31 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții care provin/locuiesc în zone rurale, care s-au născut la țară și care se ocupă cu agricultura și gospodăria? Considerați că acest gen de oameni sunt mai puțin inteligenți în comparație cu cei care provin din zone urbane? Ați accepta o relație de lungă durată (d.ex. să vă căsătoriți) cu un astfel de bărbat?

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca sta bine financiar biensurwinking
Daca e un *** terminat no thanks laughing

| Emma30555 a răspuns:

Acest gen de oameni sunt mai simplii... eu sincer nu m as vedea in relatie cu acest gen chiar daca sunt oameni ok

| TheGentleman a răspuns:

Sunt șanse destul de mari, având în vedere că fetelor le cam plac animalele happy Dar să nu te aștepți de la ele să curețe bălegarul sau să mulgă vaca, oaia, capra sau bivolița happy

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru TheGentleman):

Sau țapul rolling on the floor

| SG1995 a răspuns:

E pe naiba mai puțin inteligenți. Sunt mulți cu facultate care se ocupă cu agricultură. Doar o persoană dobitoacă ar considera că dacă ești de la țară ești musai prost.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru fiecare sac exista un petec!
Uita-te in jur si cauta prin sat, fete care sa-ti placa. Bieninteles ca exista, asa cum existi si tu, trebuie doar sa o cauti si sa ii faci curte, ca sa se indragosteasca de tine si sa ai o sansa sa te casatoresti cu ea.
Cat despre inteligenta, nu-i cazul sa o aduci in discutie in cazul tau, ca nu veti discuta folozofie cand faci agricultura sau gospodareala, pe langa casa.

| Justme1997 a răspuns:

Nu cred ca am fi compatibili si nu as vrea o relație cu un tip de la sat. Sigur, ar putea exista excepții, nu se stie. Nu cred ca sunt mai putin inteligenți.

| balaurul12 a răspuns (pentru Justme1997):

Ce nu au baietii de la sat si au cei de la oras totusi?

| Justme1997 a răspuns (pentru balaurul12):

Băieții de la sat sunt mai traditionali, cat mai urgent nunta + copii, daca nu stie sa faca de mâncare e degeaba femeia in casa. Religia e foarte importanta la sat si ar fugi baiatul cand aude ca fata e ateu.

| balaurul12 a răspuns (pentru Justme1997):

Te-ai mira daca ti-as zice ca si la sat mai is si altfel de baieti, nu vreau sa le iau apararea deoarece multi chiar asta fac, cat de repede vor nunta si copii deoarece parintii le insufla aceste chestii, dar nu in tot cazul e asawinking