| Alinamiinima a întrebat:

Fetelor, ați accepta să aveți o relație de durată cu un bărbat sărac, care lucrează pe minimul pe economie, nu are o mașină personală și care locuiește singur, într-o autorulotă?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot mai bun e un caine la casa omului

| RAY a răspuns:

Asta este valabil ceea ce afirm indiferent de sex, etnie, situatie sociala, caracter, validarea se face doar pe partea fizica, eu am cunoscut un tip care era ca mierea pentru fete, locuia intr o garsoniera, nu avea masina, lucra si el.pe minimul pe economie, si daca ai avea toți bani din lume daca nu validezi fizic nu vei valida nici atunci, asta cu sunt materialiste, ipocrite, mincinoase sunt mecanisme de aparate ale eului nostru, preferam sa ascundem adevarul pentru ca doare asa ca inventam scuze, nu am iubita ca toate is curve, materialiste, nu ai pentru ca nu atragi, asta e adevărul, valabil si la fete daca e saraca si frumoasa e validata degeaba e urata si culta, fizicul validează pentru el reflecta genele noastre, oameni frumosi au un adn mai bun simplu

| RAY a răspuns:

In adn acestor persoane frumoase sta succesul strămoșilor nostri care au reușit cel.mai bine sa se adapteze si sa se reproducă, nu aveam noi timp de cunoașterea personalitatii, asa ca bărbați mai frumosi, inalti, masculi erau din start mai apreciați

| alina2k18 a răspuns:

Am stat dar eram si eu mai tanara laughing
Doar ca era f destept, comportament mistowinking corp de corp, fata belea laughing si in general un om f bun si galant cu fetele daca avea 10 lei imi lua mie un suc nu lui laughing nu era un taran sictirit si frustratwinking si plin de b@sini cum sunt toti care au joburi de rahat si bani si femei = pl.
A ajuns f bine pentru ca e f ambitios si muncitor, are casa si masina smechera acum si din pacate pentru mine s-a insurat laughing

| Nemessys a răspuns:

Din moment ce este sarac, rezulta ca este și prost și leneș. Și nu cred ca vreo femeie întreaga la cap ar sta cu un astfel de bărbat.

| alexalx1234 a răspuns:

Pe dracu. Doar daca ai vila de lux si BMW se vor uita la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza ca locuieste singur, asta e chiar un avantaj. Nu ma deranjeaza nici ca nu are masina, ca nici eu nu am. (dar am permis)
Job-ul si-l poate schimba oricand si la fel si locuinta.
As accepta sa stau cu el, cu conditia sa evolueze pe plan profesional, sa se poarte frumos cu mine, sa ma respecte si sa nu imi greseasca niciodata. Ca daca imi greseste cu ceva il parasesc in secunda 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Eu pun preț pe inteligența și caracterul unui barbat, nu pe banii sau fizicul lui.
Dacă e un bărbat muncitor, fără vicii, cinstit, blând, altruist, atunci bogăția o are deja în suflet. happy

| Paul0007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai sa mai pui tu pret pe inteligenta lui, cand n-are saracu' banii de iesit la restaurante sau shopping la mall-uri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paul0007):

Pe mine nu mă interesează ieșirile la restaurant sau shopping-ul la mall, mai ales dacă sunt pe banii altuia.
Invață că NU-s toate femeile la fel.winking

| Paul0007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti foarte haioasa, inca nu pot sa evaluez cu un amuzant happy daca spui tu asa o fi

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne cate aberatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Ce te face să crezi că-s aberaţii?
Cunoşti personal persoana căreia îi spui acest lucru?
Cunoşti preferinţele şi gusturile ei?

| Paul0007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unu la mana toate fetele sunt la fel ( orice ai spune tu ) din generația 2000 tik tok sau cum morții ma si se numeste aplicația aia de isi freacă gaozu mai ceva ca un mixer si 2 la mana am prieteni "average" uratei da, ca asa i-a lăsat dmz ca balanța între sexe ma refer la raport e 40% băieți nascuti frumoși și 85% fete frumoase, tovarăși care s-au plâns la mine ca au fost în relații cu fete care i-au făcut de bani realmente si în momentul când au rămas fără - CE SA MAI FAC CU TINE cam răspunsuri de genul au primit ei happy acum cât de prost să fi sa crezi ca până si o fata de la țară ( alea devin apropo cele mai periculoase odata ce prind gustul de oras ) ar trece peste chestiile astea la un băiat, asta cu condiția să arate poate de un 8/10, la cele pline de botox si silicoane din oraș e de la sine înțeles cum sta treaba

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca am auzit o gramada de fete care spuneau ca prefera ce ziceai tu. Criteriile voastre de selectie se aplica doar in plan virtual, cand ganditi la rece. In realitate, aveti alte criterii: alea pe care vi le dicteaza pasarica si hormonii.

| Paul0007 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Logic, gata ai lamurit-o nu iti mai raspunde

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Paul0007):

Stiu ca nu o sa mai raspunda, adevarul doare.

| Paul0007 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Pentru noi vere, ea practic n-are nicio vina ca fata, ca nu recunoaste o chestie e alta treaba, eu am observat asta la soramea una zice alta face asa ca idee

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Paul0007):

In general fetele una zic si alta fac.

| alexalx1234 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Pentru că sunt curve și nu ai ce să le ceri

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru alexalx1234):

Exact.

| AEWPenta a răspuns:

Asta e pusa la gluma nu?
Mai vor femeile baieti saraci? Hai sa o vad si pe asta voi nota ziua in calendar cand se va intampla asta...

| alexalx1234 a răspuns (pentru AEWPenta):

Nu se va intampla niciodata

| AEWPenta a răspuns (pentru alexalx1234):

Exact

| Cristian86 a răspuns:

Alternativa care ar fi?

| Paul0007 a răspuns:

Ce intrebare e asta? normal ca vor accepta toate doar in ziua de azi sufletul conteaza happy