| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara,intrebare pentru fete:Ce parere aveti despre baietii care sunt credinciosi,timizi,modesti,care nu beau,nu fumeaza, nu se desitreaza atat, sau care vor o relatie de lunga durata?

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu beau, nu fumează, nu se distrează, vor o relație de lungă durată - nu mă afectează. Dar dacă-s "credincioși, timizi, modești" îi consider cretini.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

batting eyelashes crezi ca exista asa ceva? :d in viziunea mea ar fi un baiat perfect.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

rolling on the floor defect? adica..astea din ziua de azi cauta deia care fumeaza, merg in cluburi, si..sunt jmen.oh go on mi se pare o prostie.

| DenisseDeny a răspuns:

Bună, în primul rând nu prea se găsește un asemeea băiat din păcate, sau poate da. Nu știu ce să zic, în primul rând un asemenea „băiat " este ca un înger. Dar asta este decizia lor dacă doresc să fie o adevărat persoană cu inimă, sau o mare pacoste.
Baftă.