| valy1233 a întrebat:

Fetelor, ce pozitie va place in timpul sexului?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Capra

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

In timpul sexului ar trebui sa se practice mai multe pozitii.nu exista fata care sa se simta bine doar intr-o pozitie.

| valy1233 explică:

Nu am practicat niciodata 69 si nici nu am de gand

| valy1233 explică:

@Andrei1313 omule ce ai tu cu mine?
aaa si app, nu-s de la tarawinking

| Dya_2611 a răspuns:

Eu un sg lucru zic, daca sta pe tine te storceste.

| Dya_2611 a răspuns:

Atata timp cand o face cu tine orice pozitie e buna.

| Silenceisanwser a răspuns:

Ba cica la el ca nu a incercat 69 si nici nu o sa incerce BAA COPILE nici nu ai facut asa ceva si imi dau seama dupa fata ta de taran

| AdryanG a răspuns:

69 nu e buna deloc

nu-i pe placul meu

| byby97 a răspuns:

Iti zic eu, krd ca cea mai plăcută și de un băiat și de o fata este poziția 69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador sa stau deasupralaughing si el adora asta... :X pentru ca ne si descurcam mai bine asa depinde de fete nahmie-mi place si pe scaun oricum intodeauna eu deasuparatongue un pic pic de tot si el deasupra ca sa nu se superelaughing)

| Foxxxy_3238 a răspuns:

Fata sus =p~