| the0whiskey0drinker a întrebat:

Intrebare pentru fete: Unde va place mai mult fetelor sa fiti atinse in timpul sexului? laughing pe fund sau pe sani?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa rasul tau,inteleg ca numai ideea sa atingi o fata te innebuneste.
Asa ca afla un lucru simplu ca sa te linistesti.
Fiecare fata are alte puncte sensibile,nu exista un standard.
In plus,depinde de relatia pe care o are cu tine,pentru ca daca te iubeste poate lua foc la o simpla privire de-a ta, in timp ce daca ii esti indiferent, poti s-o atingi oriunde ca nu-i pasa.
Fundul si sanii sunt doar fanteziile tale de seara, la ora asta, nimic altceva.

| powergirl a răspuns:

Peste tot, nu totul se rezuma la sani si fund avem si alte pe care sa fim atinse nu numai astea doua si pe spate si daca stii cum, ficarui fata ii place sa fie atinsa in locuri diferite asta trebuie sa descoperi tu ce ii place si unde. bafta

| iubesc a răspuns:

Indicat ar fi peste tot!

| oprescudorin11 a răspuns:

Nu e de ras!
Sunt barbat, simt mereu ce-i place unei fete!
Asa ca o mangai acolo unde simt ca punctu 'G'.

| MiruD a răspuns:

Pe picioare. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MiruD):

Pe bune?

| MiruD a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nuu. Glumeam. tongue
Sunt alte locuri...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MiruD):

Ce vîrstă ai?

| Carrie1 a răspuns:

Sunt mai multe puncte sensibile....nu te axa doar pe sani si fund si nu exagera ca la un moment dat poate deveni iritant si se duce dracu' placereawinking