| AdaIoana18 a întrebat:

Fetelor ce preferati sa mergeti in vacanta cu iubitul vostru sau cu prietenii sau familia? Va pupkiss

18 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

As prefera vacante si cu iubitul si doar cu el, dar si cu prietenii si doar cu ei big grin

| Hmmmm a răspuns:

Cu iubitul sau cu prietenii sau cu aman2laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu prietenii love struck Momentan nu am iubit oh go on big grin

| madalicious a răspuns:

Cu iubitul si prietenii evident. Cu iubitul pentru ca ar fi ceva mai multa intimitate si putem consolida legaturile. Iar cu prietenii pentru a socializa mai mult.happy

| User a răspuns:

Daca as fi fata, cu Nicolae Guta:X

| Ana_6509 a răspuns:

Cu prietenii.happy

| dydy22 a răspuns:

Eu as preferea cu iubita ca este mai frumos

| Casiana a răspuns:

Cu iubitul, logic:X, cu familia am mers pana acumwinking...Randul iubituluihee hee!

| Andreeagen a răspuns:

Da daca ma duc cu toti ce are?

| luiza a răspuns:

In vacanta cu iubitul.
Daca se poate si cu iubitul si cu prietenii... e mai distractiv.

| funnygirl a răspuns:

Cu iubitul dar si cu prietenii cateodata

| M@dy a răspuns:

Cu iubitul si prietenii in nici un caz cu familia...

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Iubitul si prietenii.reteta unei vacante pline de dureri de burta(de la ras)

| Gise a răspuns:

Cu iubitul :X, daca se poate si cu iubitu si cu prieteni happy

| moftuliki a răspuns:

Cu iubi evident big grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere faptul ca nu am mers niciodata cu ai mei in vacanta... mi-as dori foarte mult. pentru ca trece timpul si amintirile sunt cele cu care ramanem, nu? dar are loc si iubitul in bagaj acolo, doar face parte din familie si el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu iubitu sa facem prostioarehee hee

| independenta a răspuns:

Pai sa vedemthinking

Cu iubituhee hee:X... dar mi-ar placea si cu prietenii:d