| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce va place la iubitul vostru?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Vad ca sunt singura care raspunde. laughing
Imi place felul lui de a fi, cum se comporta, cum ma saruta, cum ma tine in brate, cum imi vorbeste, cum ma face sa ma simt, cum ma iubeste. Imi plac ochii lui, zambetul lui si felul cum rade, mainile lui calde, buzele si saruturile pe frunte.
Daca continui se face dimineata. laughing Imi place absolut totul la el, chiar si cand incearca sa ma enerveze, glumele noastre si miile de lucruri ce le avem in comun. Imi place tot ce tine de el si de noi.

| 2122009 a răspuns:

Ca nu exista laughing))))))) crying(

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Eu ti-as spune ce imi place la iubitul alteia. smug laughing

| CristinaCtC a răspuns:

Totul. Mai putin orgoliul si timiditatea.

| Mia011Ch a răspuns:

Pai sa ne faca sa zambim, sa glumeasca... sa fie grijuliu. sa fie cat mai spontan ca sa nu devina relatia prea monotona. Sa ne iubeasca! sa ne inteleaga atunci cand suntem nervoase fara motiv si sa ne calmeze laughing