| MihaiDan97 a întrebat:

Fetelor,ce va atrage la un baiat?,calitati,comportament, relatie.Si ce va doriti de la unul?

9 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sa fie glumet, intelegator, respectuos, atent cu mine, inteligent,. sa stie sa mi vorbeasca, hotarat, iubitor, calm, rabdator...sa fie el si sa fie pentru relatie, sa se dedice relatiei si sa mi fie si prieten.
imi doresc sa ma faca fericita, sa ma simt bine langa el, sa ma simt bine cu mine si cu cei din jurkiss

La multi ani! fie ca 2013 sa ti indeplineasca toate dorintelekiss!

| mona a răspuns:

Ma atrage cel mai mult comportamentul

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu-i de ajuns unul!

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Din opinia mea un băiat ar trebui să fie sensibil şi să fie un băiat sincer.
Nu-mi plac băieţii ce se cred că pot să cucerească orce fată, cei care se laudă şi fac ˝ mişto˝ de fete.
Băiatul ar trebui să mă placă aşa cum sunt şi nu aş fii niciodată înstare să mă schimb pentru cineva.

Dacă te-a ajutat răspunsul meu, fundă!

| BuBuMik95 a răspuns:

..Imi plac baietii rai care sunt atenti thinking cei care stiu sa ma faca sa ma simt cea mai frumoasa fata din lume happy

| JulesVerne a răspuns:

Iti spun eu ce le atrage: sa arate bine. daca pe langa asta mai sunt si cu celelalte calitati e bine, daca nu iar e bine, important e sa fie good lookin' guy, atat.

| dDaArRiIaA a răspuns:

Pai eu sincer imi doresc sa ma iubeasca, sa aiba incredere totala in mine, sa nu fie gelos si sa fie o relatie cat mai deschisa...SUCCES!

| aurel818 a răspuns:

Carduri, pin-uri, masini, casa, toleranta muuulta, daca se poate sa fie manechin international si si sa fie si prost, ca ele sa il insele

| IoanaSaitos a răspuns:

Pe mine ma atrage la un baiat bunatatea sufleteasca si ce imi doresc e sa ma iubeasca.