| Guess20 a întrebat:

Fetelor, chiar sunt curios...Voi simtiti placere când faceti sex anal sau durere? Sau o faceti doar din dorinta partenerului..sa fie el multumit? happy

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Spre uimirea unora, unele chiar simt plăcere.

| SG1995 a răspuns:

Se pare că orice persoană simte durere, dar în unele cazuri apare și o senzație de plăcere (adică în cazul femeielor se știe și de orgasm anal), iar când senzația de plăcere e activă numai se simte senzația de incomoditate, dar s-ar putea ca după să simtă o durere intensă.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Da eu una simt placere.