| volgian a întrebat:

Fetelor, chiar va place sa faceti sex oral?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut, nu ma incanta ideea, chiar daca imi iubesc iubitul chestia asta tot ma dezgusta. Si daca chiar isi doreste chestia asta asa mult sa se duca frumusel pe varianta si sa faca ce o vreawinking.

Eu chiarnu vad ce ti'ar putea placea la asa ceva? Din moment ce tu nu simti mai nimic, poate placerea sa il vezi pe el satisfacut, dar alceva ce?

5 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Vai fetelooor! chiar va place? doamneeeeeeeeee? bleaaaaaah! oribil! nu as fi crezut asa ceva! jur! imi explicati si mie? eu credeam ca nu va place!

| RedAppLe a răspuns:

Mai sincer sa fiu.eu cred ca daca fetele fac asta nu o fac din obligatie ci din placere.deci na.tu nu esti obligata sa faci decat daca vrei

| LittleZu a răspuns:

Cat de proasta sau curva sa fi sa te lasi inundata de sperma in orificiul bucal?laughing

| Anonim2857 a răspuns:

Sexul oral este placut pentru o femeie daca il iubeste pe cel caruia i-o face... prin faptul ca il satisface pe respectivul. dar e cam daunator pentru gura laughing deci eu una prefer sa nu

| pakito a răspuns:

Doamne despre ce mai vorbiti si voi...laughing