| deliutza83scumpika a întrebat:

LOVE! Fetelor, voua va place sa faceti ORAL? Si daca da, dc? funda!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Da, imi place? De ce? Habar n-am. E ca si cum m-ai intreba de ce imi place ciocolata...nu exista raspuns pentru asta, iti place si gata.

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Părerile sunt împărțite, majoritatea femeilor practică sexul oral din dragul partenerului altele pur și simplu își doresc asta să vadă partenerul fericit și pregătit să treacă la treabă.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Draga Delia, crezi ca vreo fata recunoaste ca face sex oral? laughing Lucrurile astea sunt intime si nu se spun!

| ahmet6 a răspuns:

Ar fi culmea sa recunoasca cineva, daca ar recunoaste deja toata lumea ar vedea-o ca pe o curva, astfel de lucruri nu se sp, fac parte din viata unui cuplu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ahmet6):

Deaaaa? ei afla emirule ca-mi place sa fac nebunii cu partenera numai daca este de comun acord, ia va rog de-acum incolo sa ma strigati curvarul laughing

| lolium a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu de ce nu primesti cereri de prietenie? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolium):

o sa-ti trimit mesaj cu explicatii tongue

| Oana92 a răspuns (pentru ahmet6):

Aham...si cine te cunoaste aici cu adevarat? cine te poate arata cu degetul pe strada? NIMENI! Aici suntem anonimi, suntem un nume si atat, am putea macar aici sa lasam ipocrizia si sa fim cine suntem cu adevarat, fara masti, fara minciuni, fara pudoare.

| Sophia1100 a răspuns:

rolling on the floor?