| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum ati reactiona la un baiat care va place un pic sau la un baiat care nu va place iar el ar spune că va place?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde daca il plac, daca nu il plac il bag in zona prieteniei sau i spun in fata ca nu il plac, nu sunt obligata sa fiu cu el

| Andreeush a răspuns:

Aș fi sinceră cu băiatul respectiv.

| Issabelle6789 a răspuns:

Daca imi place si mie un pic de el as mai vorbi cu acesta dar daca nu as simti nimic pentru el atunci as fi sincera si i-as spune. Dragoste cu sila nu se poate.