| gingergirl1 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Cum ati reactiona daca ar veni cineva la tine si v-ar spune: "X te place!" Tinand cont ca tu cunosti acea fata, ati mai vorbit etc?hee hee
P.S si acel baiat nu este badaran!
Deci cum ati reactiona? Adica ce ati zice?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu as crede acea persoană.

| Azµre a răspuns:

I-aș da cu ceva în cap dacă ar fi de vârsta ta...

| greyhound a răspuns:

Mi s-a intamplat, cand eram mai mic.
Intrucat tipa in cauza nu era acolo, am zis ceva de genul "ok, si eu o plac si vreau sa fiu cu ea" si in seara aia ne-am intalnit si combinat

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca si mie mi-ar placea de el i-as oferi nr de tel informatorului, sa il ofere lui.

| sebby27 a răspuns:

Daca mi-as placea si mie as incerca sa dau de ea si sa fim impreuna.

Scurt si la obiect.

| CapitanulEvident a răspuns:

Ma intreb ce ar face selena gomez

| gingergirl1 explică (pentru CapitanulEvident):

Ha,Ha,ha straight face Se putea sa nu raspunda cate unu'degeaba!

| xAle a răspuns:

M-as duce la ea

| SeErgiuTzZz a răspuns:

Daca as simti reciproc pentru acea persoana, nu as spune prea multe, as merge direct la ea sau as vorbi cu ea cat mai repede posibil, fara a le mai da explicatii celorlalti sau ca sa scap de ei as spune ceva gen : "Nu-mi pasa".