| dayzzi a întrebat:

cum credeti, cum va reactiona un baiat cind ii voi spune ca-mi place de el? ...Ms :* Funda

Răspuns Câştigător
| InTell a răspuns:

Probabil pe fata lui va fi expresia "Surprise!" dar. este normal, si uimitor sa ii spui ce simti. Baiatul...iti dai seama cat de fericit va fi cand ii vei spune ce simti pentru el. Te sustin! :X

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Va lesina

| Pinocchio a răspuns:

Daca si el te place atunci se va bucura, dar daca el nu te place atunci va ramane doar surprins.

| DaveMustaine a răspuns:

Stii, se spune ca un baiat stie de prima data cand l-ai vazut daca il placi sau nu, dar are nevoie de confirmarea ta. Esti foarte curajoasa daca vrei tu sa faci primul pas. Iti spun din experienta ca uneori baietii sunt mai timizi decat fetele cand e vorba de dragoste. Daca te place va fi cel mai fericit din lume, mai ales daca e timid. Love is in the air!

| dayzzi explică (pentru DaveMustaine):

Da,ai dreptate,, Love is in the air''...Mersi de sfat happy

| Rebekka97 a răspuns:

Depinde...stie ca existi? Te place? Vorbiti? Da si tu mai multe informati!laughing

| Diana3421 a răspuns:

Daca te place probabil va reactiona inr-un mod placut, iar daca nu cine stie...
Probabil ti-ar spune un simplu "Nu te plac" sau ar ramane surprins.