| slrs a întrebat:

Fetelor daca un baiat va spune ca va place cum reactionati de obicei?

10 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ori il ignor, ori ii trag o replica din aia "subtila".
Pentru a crede ca cineva ma iubeste cu adevarat, trebuie sa-mi demonstreze, nu sa-mi spuna.

| Danysan a răspuns:

Unele o iau la fuga laughing. Cate ama vazut.Glumesc ma.Majoritatea se inrosesc si incep sa se balbaie pentru ca nu si-au ascutit gerutele.Rareori e una happy sa vb cu tine larg si deschis. Multe ai impresia ca le scoti cuvintele cu clestele din gura.Asa e societatea mai e pana la libera comunicare desii multi se bat in piept cu asta.Mestere daca te place o sa ai o supriza placuta.

| Kalla a răspuns:

Depinde daca e genul meu sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt singura care tace si ii duce dupa colt.

| unknøwn a răspuns:

Reacţionează mult mai bine şi mai diferit decât orice scenariu îţi faci tu în cap, crede-mă!

| BlueViP a răspuns:

Daca imi place ii zambesc si apoi il iau pe ocolite, daca nu il plac ii zic sa faca pasi intr-un mod subtil.

| Veromi321 a răspuns:

Printr-un zambet, prin priviri ochi in ochi, si apoi o conversatie ceva.

| hooliganbro a răspuns:

De obicei ma inrosesc, mai ales daca este foarte neastepta. Si spun multumesc, deoarece e primul lucru care-mi trece prin cap in acel moment. Nu pot raspunde deodata ca imi place sau nu de el de aceea : Multumesc! )

| 6565787 a răspuns:

Il ignor...

| 6565787 a răspuns:

Raskolnikov are dreptate...