| Sebi00 a întrebat:

Fetelor cum va plac baieti mai eleganti...adica la costum camasa asa pricepeti voi sau mai nu stiu cum sa zic adic la blugi adidasi o camasa in carouri? dau funda :X

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Si mie tot mai sport e mai comod.

| alylove15 a răspuns:

Poi pentru mine elegant inseamna: o pereche de blugi...si o camasa cu vreo 2 nasturi desfacuti si cu gulerul ridic si adidasi sau bascheti...pentru mine asta inseamna elegant la un baiat.

| lorycykcl a răspuns:

Nu cred ca a placea pe cineva tine de imbracaminte, atunci cand iti place un baiat il vezi aratand bine in orice haine poarta, important e sa fie curate si ingrijite.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Mie imi plac baietii mai sport.adica blugi, adidasi, camasa, o sapca.hmm.cei la costum sunt prea pamapalai(mai timizi adica) si ma cam irita. e bine sa fie mai sport, mai indraznet(hainele te reprezinta XD )

| Trinitas a răspuns:

Pai blugi, adidasi si camasa in carouri mie imi suna a hipster, adica poponar american
http://cdn.buzznet.com/assets/imgx/1/3/3/1/2/3/9/1/orig-13312391.jpg

Transmit spre nava mama. Para-se ca sunt singura care a descoperit ca la sfarsitul unui cuvant articulat la masculin plural se pun doi de i. Nu prea mai am ce sa fac pe planeta asta. :(

| Garffield a răspuns:

Buna!

Imi plac baietii care poarta blugii si camasa. Oricum trebuie sa se imbrace adecvat pentru orice. happy Imi plac cei care au stilul lor de imbracat si nu copiaza. happy

Sper ca te-am ajutat! happy

| MalikBitch a răspuns:

Daca porti costum cu adidasi ar fi oklaughing am mai vazut din astearolling on the floor nu stiu skaterii sunt sexywinking rolling on the floor)))))) si tunsi gen justin bieber ala e un guy da are o freza al draq de dragutalaughing

| YourSweetAngel a răspuns:

Deci mie im plk la nebunie dc baiatu e imbracata cu pantaloni de blugi negri o camasa alba si adidasi:Xpt mine asa ar fi perfect:*fundabatting eyelashes

| Ana0545 a răspuns:

Camasa si blugi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii care se imbraca mai sport, ceva gen " bad boy" dar care poate sa fie si elegant uneori insa nu mereu.
De obicei genul sport pe care il prefer eu implica blugi si camasi mai sport, skaterithinking un cercel acolo nu stricalaughing [si sa nu fie tuns periuta, clar!]

| Emosadgirl a răspuns:

Cred ca nu hainele fac un om.happy