| EnvyU a întrebat:

Ce se mai poarta la baieti oare? Vreau sa ma duc azi prin magazine sa imi iau cateva haine mai elegante ca am doar tricouri de rocker si blugi cu rupturi laughing.
Ma gandeam sa imi iau niste pantofi/adidasi cu peiele intoarsa gri, niste blugi mai eleganti cu o camasa cu maneca scurta. Voi ce ziceti? chiar nu stiu, imi place sa ma imbrac mai conservator, mai negru, dar cateodata ma mai imbrac si asa de strada ca un pusti. Nu imi plac camasile lungi care le bagi in pantaloni sau pantofii. Ce idei aveti fetelor? nu stiu daca are importanta dar am 1.73 (micut) saten si ochi verzi si nu sunt gras.

Răspuns Câştigător
| Rox1234 a răspuns:

Buna! hm..stiu moda la fete nu si la baieti laughing dar nu stiu.te pot ajuta doar cu ce mi-ar placea mie la un baiat..hm..haine elegante..banuiesc ca pentru scoala rolling on the floor eu zic sa-ti iti adidasi blugi de preferat negri ( ca am vazut ca iubesti nuanta asta) si o camasa cu maneca scurta alba..si daca e frig incearca o geaca neagra eu am 1.50 si ceva..si is fata trec pe a 9a..si tu la 1.73 esti micut? hm..mnoo eu is minion pe langa ''ce o sa am in clasa'' rolling on the floor e ok daca nu esti gras ti-ar sta bine la cum am spus mai sus. sper ca te-am ajutat 0.1% laughing! Te pup, pa-pa!

| EnvyU explică (pentru Rox1234):

laughing nu pentru scoala, am 26 de ani, dar nu ma pricep eu cu moda, nu le am cu aratatu bine tongue O sa ma uit, deja am cativa pantaloni gen blugi negri, o sa vad poate gasesc o nuanta mai deschisa, mersi anyway

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde unde te duci sa iti cumperi haine. Daca mergi intr-un mall, ce gasesti acolo este la moda. Daca mergi in magazine mai mici, sfatul meu este sa dai intai o tura prin mall si vezi ce colectii au si te poti inspira de acolo cand iti cumperi haine din alte magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vezi și tu ce găsești laughing

| Anonimă1666 a răspuns:

I-ati niste blugi negri, o camasa alb negru sau o geacă de piele neagră, nu știu ce să zic.thinking Poti sa iti iei niste adidasi sau niste tenisi negri, gri sau albastrii inchisi, gen converse. smug