| 4ever_5725 a întrebat:

Fetelor cum va place sa faceti sex? oral, anal, normal.dk? si cum va palce sa faceti...

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Pai sexu normal il consider cel mai ok si excitant e o placere pentru ambii parteneri. Sexu anal e dureros ...nu prea e placut pentru o fata iar sexul oral e scarbos si injositor deci nu! Sper ca te-am lamurit tongue

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

In buric.

| JohnnyBi a răspuns:

Fetelor cum va place sa faceti sex? oral, anal, normal.dk? si cum va palce sa faceti.

pai oral, anal sau normal rolling on the floor

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna :*
Interesanta intrebarea big grin
Poi mie imi place oral si normal. In privinta sexului anal sunt unele persoane carora le place si e destul de excitat sexul anal, doar ca la inceput si cred ca si apoi e cam dureros.
Pupici:*

| Broadband a răspuns:

Vai doamne ce subiect interesant...
numa sex aveti in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oral, dar eu pasiv smug. laughing) Glumesc, oralul nu mi se pare o chestie prea ok.
Sexul normal este cel mai ok dupa parerea mea, imbinat cu pasiune e perfect.