| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum va simtiti cand vedeti ca unii barbati va vad ca obiecte sexuale? As vrea sa imi descrieti senzatia in mod emotional si cat de mult va deranjeaza asta.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca mai mult de atat nu pot sa gândească nici macar nu imi bat capul.
Nu ma deranjează in mod special, pentru ca evit oameni de genul dar tot ce pot sa spun este ca asa au fost crescuți si educati. Daca mai mult decat niste prost.ituate nu au avut la viata lor nu au cum sa gândească altfel.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mă zgârie pe creier, îmi freacă nervii și-mi vine să-l/îi scutur.
Firar el să fie de resp... aoleu, amărâtele mele de frustrări, nu e necesar să le fac publice. sad nimic, nimic! Lasă...

| Alexxiax98 a răspuns:

Simti ca cineva ar vrea doar sa profite de tine, te simti folosit. Ma deranjeaza maxim. happy

| RAY a răspuns (pentru Alexxiax98):

Cum ai vrea sa se comporte cu tine

| Alexxiax98 a răspuns (pentru RAY):

Sa ma puna pe primul loc, nu sexul sa fie pe primul loc.