| Gabrijel a întrebat:

Fetelor da ca vasi confisca trusa de machiaj... v-ati sinucide?

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu, ti-as confisca papusa gonflabila

| elasexygagica a răspuns:

Ps arati super bunoc papasitolove strucklove strucklove struck un beso por tilove struck:*:*

| Gabrijel explică (pentru elasexygagica):

Grasias mama sita big grin

| inger02 a răspuns:

Eu cred ca nu-i cazu sa te sinucizi pentru o trusa de machiaj. o fata e frumoasa naturala decat plina de machiajuri.

| zuzu a răspuns:

rolling on the floor Nu. Ti-as da-o de buna voie daca e happy

| Sabyynna a răspuns:

Nu. Cred ca ma machez de 3-4 ori pe an sau cand e vreo petrecere super importanta.Deci...

| Doηηa a răspuns:

Nu consider ca e un lucru atat de important pentru care sa se sinucida cineva! so...NU! rolling eyes

| AmelyRain a răspuns:

Nu

| DeMonLaDy a răspuns:

Eu zic sa te sinucizi tu la ce gramatica stii laughing)) si poti sa'mi confisti trusa de machiaj...o adevarata doamna are intotdeauna una de rezervabatting eyelashes

| Gabrijel explică (pentru DeMonLaDy):

De ce te iei de mine?

| Art a răspuns:

laughing) ha ha...desi sunt fata tot mi se pare funny, am catea prietene care nu ar iesi din ksa claaaaaaaaaar fara fond de ten si ochii fffffffffffffffff conturati laughing)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar ma sinucid cand vad cum scrii.