| AgainSoon a întrebat:

Fetelor, dacă la prima întâlnire cu un bărbat, în timp ce luați masa la un restaurant, tipul vă spune că este excitat și că propune să faceți sex în toaleta localului respectiv, aceasta fiind o fantezie de-a lui... Vi se pare incitant sexul în condițiile prezentate? Ați accepta propunerea băiatului, dacă și voi, la rândul vostru, ați fi excitate? Ați mai făcut asta vreodată până la ora actuală?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu, categoric NU!
Intr-o toaleta, doar o prostituata ar putea aceepat sexul, si ar face-o pentru bani.

| minrest a răspuns:

Nu generaliza pornind de la mama ta. In cazul ei, a fost o necesitate. Cum altfel te-ar fi conceput pe tine, fie si degenerat, fie si obsedat? Ca doar nu era sa combine un om treaz...

| sofisis a răspuns:

Da, mai ales la prima intalnire....pffff. Chiar daca sunt un disc stricat, mai exista si Cartoon Network, nu numai Redtube, Pornhub etc.

| TheWisest a răspuns:

Doar pe bani

| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Nu, lol. E grosolan, da-I o palma peste fata si cauta-ti alt pretendent, printeso happy

| Wilma a răspuns:

Porn much?