| fdfddfdfdf a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla într-un club iar acolo ați face cunoștință cu un bărbat iar după câteva ore de flirt între voi doi, el vă propune să mergeți la baie să faceți sex... Vi se pare incitant sexul într-o astfel de conjunctură? Ați accepta, dacă bărbatul ar arăta foarte bine? happy

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

In baie, probabil ai avea mai multe sanse daca ati face-o in apartamentul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da as accepta daca ar fi protejat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa arate ca Brad Pitt de bine, asta ar insemna sa fiu *****, logic ca nu as accepta cu un necunoscut plus ca e clar ca el vrea doar sex si dupa m-ar lasa cu ochii in soare... Cum sa fie incitant sexul intr-o baie, sa stii ca cine ştie cine te aude si poate intra cineva peste voi. P. S sunt virgina, doar mi-am dat cu parereahappy

| Mrlove2017 a răspuns:

Foarte incitant...e o fantezie frumoasa dar cu totii stim ca nu tot ce vezi in filme se intampla si in realitate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mrlove2017):

Viata bate filmul de multe ori.ce fantezie? Ai fost intr-un club? Crezi ca i imposibil sa se intample asta?

| Mrlove2017 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ..pana la 24 de ani n am reusit sa ajung si eu intr-un club.