| Dorian99 a întrebat:

Fetelor, ați făcut vreodată sex cu un bărbat în toaleta unui club? Cum a fost? Ați face asta dacă ați cunoaște un tip și ați fi atrase teribil de tipul respectiv iar el v-ar propune asta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca mi-ar propune asa ceva nici n-ar mai conta cat de mult m-ar atrage ca ar strica in momentul ala orice.

| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata!

| sofisis a răspuns:

Da. Cu al meu. happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Never.

| gălbenea a răspuns:

Nu, si nu doar pentru ca m-as pune intr-o situatie cam naspa, dar nu mi se pare un loc bun pentru sex, nu te poti simti prea bine, nu ai loc si ai vreo 3 pozitii posibile.