| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor daca un baiat care v-a suparat in urma cu ceva timp( dar nu cu ceva foarte grav) va trimite de ziua voastra un tort si un buchet din 46 de trandafiri rosii asa ca o cerere de iertare, v-ar placea, l-ati ierta?

8 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Da. Iti dai seama. Mai ales sa-l plac:X!

| bia0000 a răspuns:

Stii cum se zice:poti ierta, dar nu uita!
fa acest prim pas si sunt sigura ca o vei impresiona dar decizia ei ii va apartine daca te va ierta sau nu;tongue
bafta!

| Leon a răspuns:

46 frate?! esti disperat? o sa profite de generozitatea ta, nu de alta dar pare exagerat, nu stiu ce relatie aveai cu ea. data viitoare daca o sa ii trimiti tot 46 o sa se intrebe de ce nu i-ai luat mai multi, iar daca o sa ii trimiti cu unul mai putin o sa iti reproseze si acel trandafir in minus de o sa iti iese pe cap.

| Phaey a răspuns:

Depinde de tort.

| sunshine939 a răspuns:

Normal ca l-as ierta.ce baiat face asa ceva.mai exista in zilele noastre asa ceva?

| Addah a răspuns:

Nu cumva numarul par de trandafiri e pentru morti? :-s

Si da, l-as ierta :p

| Cristinutza15 a răspuns:

Uuh mi-e unaa mi-ar placeabig grin, si daa l-as ierta nu prea mai exista in zilele noastre asa baietibig grin

| iarina15 a răspuns:

Da, dar buchetul trebuie sa aive ori 45 ori 47 de trandafiri.