| Liviu_2019 a întrebat:

Fetelor daca un baiat care v-a suparat in urma cu ceva timp( dar nu cu ceva foarte grav) va trimite de ziua voastra un tort si un buchet din 46 de trandafiri rosii asa ca o cerere de iertare, v-ar placea, l-ati ierta?

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Trebuie să fii cretin să dai atâția bani pentru niște flori.

| clauditsa_6216 a răspuns:

Nici nu mai stau la discutiii! DAAAAA! Mi se pare un motiv foarte bun de a cere iertare!

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Eu nu am primit asa ceva niciodata!
Nu stiu ce greseala merita efortul tau de a face un asemenea gest minunat

| Liviu_2019 explică (pentru Maryuk해바라기):

Intrebarea e de mult timp. Tin sa te anunt ca tipa respectiva a avut o reactie foarte negativa sa zic asa! Din pacate!

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Esti minunat! >big grin

| th3b3stg1rl a răspuns:

Da! Depinde si in ce relatie as fi cu el pentru ca, cand iubesti ierti si cu tort si fara.Parerea mea.