| Ando1dul a întrebat:

Fetelor daca un baiat necunoscuta,dar dragut va ia si va saruta din senin pe strada ce faceti, il lasati sa va sarute sau il respingeti?

12 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Il resping dar nu ca o handicapata, il dau la o parte si il intreb "ce a fost cu asta"?

| irina20 a răspuns:

L-as respinge dar nu isteric. Daca n-as fi intr-o relatie cred ca mi s-ar parea incitant si l-as lasa.

| darrio2007 a răspuns:

Atac la persoana.

| Ando1dul explică:

Intreb pentru ca vreau sa incerc si sunt curios de opiniile voastre big grin

| h3r a răspuns:

O să te alegi cu ouă bătute...

| grab a răspuns:

Cam ciudat gestul si de aia merita respins, macar asa din autoaparare ca dracul stie ce sloboz mai iau de la el.

| Raiiiisa a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc la unu dinasta.
Clar il resping si daca are noroc poate se alege cu ceva peste ochi.

| nice67 a răspuns:

Cred ca nu ti s-a intamplat?!
Gestul este destul de inoportun avand in vedere ca nu-l cunosc (nici macar din vedere) si nu simt nimic pentru el.batting eyelashes Ar fi destul de penibil. sad

| Oița007 a răspuns:

Il resping cu piciorul laughing

| Alexandraadam2 a răspuns:

Mi se pare ciudat.Depinde de aspect zic, adica aici nu conteaza caracterul, momentan. Daca mie nu-mi place il resping, daca da il las.asa cred ca ar face toate.De ce ai incercat?

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Pai depinde daca mai apuc sa-l resping, dar daca pot, da, l-as respinge. Oricum de ce ar face un tip lucrul asta?

| AlexandruRadu95 a răspuns:

Da l-as lasa cred ca asa s-ar incepe prima mea dragoste