| ColorfulRainbow a întrebat:

Fetelor, voi cand vedeti un baiat dragut cum faceti sa nu va inrositi? straight face

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu stiu de ce rosesti la vederea unui baiat dragut, probabil iti place si din acel motiv, nu am patit asa ceva.
Insa, incearca sa fi mai puternica, sa ai incredere in tine, sa te gandesti ca e si el om ca si tine si nu trebuie sa te simti inferioara sau sa iti fie rusine.
Bafta!

| Doηηa a răspuns:

N-ai cum, nici eu nu am cum.
Câteodată e chiar nașpa...
Asta e, fiecare om are emoții,sentimente, vise, speranțe...

| invisibleboy a răspuns:

Si ce daca te inrosesti?, noua baietilor ne place chestia asta.