| Keepcalmandloveme a întrebat:

Fetelor ce faceti daca se ia cineva de voi pe strada?straight face

Răspuns Câştigător
| MilyHarunto a răspuns:

Intreb daca macar ma cunoaste,daca are ceva personal cu mine,ce vrea de la mine, apoi, daca incepe sa vorbeasca urat ii arunc o expresie precum "Mars mai deaici ca nu esti singurul om de pe planeta care stie sa injure" si plec.happy

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu fug cât mă ţin picioarele!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu il bag in seama,sau ii dau o replica,saau, il injur, daca e nevoie.

| Miina a răspuns:

Eu de fiecare data cand se ia cineva de mine il strig pe tata sau pe unchiu si cum ei sunt cunoscuti in oras ma lasa in pace si-si cer scuzelaughing.

| noi3 a răspuns:

De ce nu faceti o investitie in propria voastra siguranta?
s-au inventat electrosocuri si sprayuri lacrimogene.
asta daca va e lene sa invatati arte martiale.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Pai il palesc unde cel mai tare doare happy mai jos de briu Logic! Succes!

| TurnOn a răspuns:

Pai...mie si unor prietene ni s-a intamplat asa : mergeam si niste rromi ne-au zic ceva sa ne **** si noi cand am auzit am fugit intr-o alimentara laughing s-au mergea o pr pe trecerea de pieton si 2 ptorti au udat-o cu apa dintr-o sticla si a inceput sa fuga laughing sau odata cineva ma urmarit si am observat asta si am inceput sa merg mai repede si am intrat in scara mea de block si am inceput sa urc scarile grabita si cand am ajuns la etajul 2 m-am uitat printre balustrada in jos si tipu statea exact cu capul in sus si se uita la mine direct straight face au fost experiente naspa sad

| Logout a răspuns:

Eu una ii vorbesc frumos. Apoi daca nu merge tip, apoi ii dau undeva whistling daca nu merge, asta e. laughing raman cu sechele.

| HelterSkelter a răspuns:

Ii arat degetul mijlociu si ii spun ca e un hipster frustrat.

| Powpow a răspuns:

Aia sunt oameni care n-au o viata...stau sa vad ce zice omu' daca nu ma intereseaza il las acolo sa vorbeasca singur :-)

| BilliOnaire a răspuns:

Pai depinde de cine. barbat,baiat,femeie, fata, pedofil :-s.
Nu stiu ce as face.adica am avut unele chesti. si nu am zis nimanui nimic.am tacut. dar depinde de caz...in ce sens s-a luat? s-a dat la tine? te-a jingnit?

| cristina_2606 a răspuns:

Nu il bagi in seama.

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Il ignor. Trec mai departe ca si cum nu la-s dfi auzit. Daca insista ii zic sa ma lase in pace si incep sa tip ca sa ma auda cineva si ca el sa se sperie.

| RedHair a răspuns:

Paai...prima data prefa-te interesata de ce zice, ca si cum te-ai astepta la ceva interesant iar cand vezi ce vrea de fapt, ii zici un "scueste-ma!" din ala, ca si cum ai zice "bleahh!".