| fsdfgdfgfsdfds a întrebat:

Bună, fetelor. Dacă ați cunoaște un bărbat într-un club iar acesta v-ar propune să mergeți la el acasă ca să faceți duș împreună... Ați accepta propunerea tipului, dacă ați fi atrase de el?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu as putea merge acasa la nimeni, mai ales daca abia l-am intalnit.

| alina2k18 a răspuns:

Doar daca are apa calda, ca rece am si eu laughing
Si facem dus separatwinking eu sunt mai pudica...
Daca are ceva bun de mancare ma... invit la masa si la revederewinking
Bogdaprostewinking
laughing)

| PuntIle a răspuns:

Normal cine nu ar merge cu un necunoscut, la el acasa, in baie sa faca dus.

| Almateeazender a răspuns:

NORMAL CĂ NU!
Dacă te respecți pe tine însăşi şi ai principii normal că refuzi!
Dacă faci asta nu dovedeşti nimic decât că eşti o femeie uşoară şi el din start se va gândi că eşti o neserioasă care se culca cu toți!

| Elena_Delia_1998 a răspuns:

NU! Clar nu, de unde stii ca poate nu este vreun drogat, sau un obsedat? eu zic ca mai bine sa il lasi in pace ca poate cunosti pe altcineva mai frumos?