| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, de ce când un băiat / bărbat care vă domină, cu "personalitate uriaşă", nu e bine venit lângă voi şi căutaţi un maimuţoi mereu?hee hee Încă nu v-aţi săturat de exemplare de la grădina zoologică? laughing) rolling on the floor)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu în numele cui vorbești? Ori pe cine reprezinți?
Pa, pa.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor thu, pic de ras. opriti-ma carevaaa! rolling on the floorrolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai chiar asa! Prea multi maimutoi cautati.Macar daca cautati, cautati de aia de rasa nobila big grin

| DeeaMarry a răspuns:

Ti-ai gasit si tu sa pui o intrebare stupida, generalizand foarte mult o atitudine, din pricina cine stie carei tipe.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Vai ce am mai ras... imi vine sa ma pis pe tine de raslaughing)

| mrjohanys a răspuns:

Cea mai tare intrebare de pe TPU!

| beki13 a răspuns:

Buna intrebare

| Patience a răspuns:

E frumos sa fii dominata.Cred ca este o provocare sa intalnesti pe cineva cu o personalitate mai puternica decat a ta si sa fii in stare sa ai o relatie dar cu grija pentru ca dominatia asta poate duce la extreme...

P. S. Toti barbatii sunt maimutoi si e frumos la un moment dat dar vin momente cand ai nevoie de un barbat asa ca ei vor fi cei dati la o partehappy

| Te_Ama_Thu_morena_1995 a răspuns:

Eu una prefer unul care ma poate dominabig grin nu specimene de la zoolaughing