| KazooForYou a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la gradina zoologica?

Răspuns Câştigător
| DinaraStakhovska a răspuns:

Cred ca acum 3 ani :d, deoarece eu stau la tara si nu am masina pentru. a ma duce des la Zoo big grin

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Am fost anul trecut, pentru copii. Vreau sa-ti spun ca intotdeauna ma deprima vizita la Zoo, mi-e mila de bietele animale inchise in custi, mai ales de cele mari, care ar trebui sa traiasca in habitatul lor, in libertate!

| PetreConstanta a răspuns:

5 ani

| AG a răspuns:

Anul trecut...am fost cu clasa la zoo in Piatra Neamt...

| Teils a răspuns:

La Targu-Mures, duminica trecuta.

| PinkDea a răspuns:

Nu am fost niciodata :-s

| EllaEllii a răspuns:

Anul trecut cu clasa.Anul acesta sigur voi merge cu prietenii mei.

| bia_4582 a răspuns:

Eu am fost vinerea trecuta in excursie, la zoo tongue

| sasuke_9542 a răspuns:

Eu am fost acum 10 ani la gradina zoologica big grin

| iliii03 a răspuns:

Pe 14 mai, la Targoviste! oh go on

| andreiandrei022 a răspuns:

Acu 2-3 ani

| GreenJoker a răspuns:

Ultima data cand am fost la gradina zoologica, a fost azi dimineata cand am fost la scoala...e mai ceva...si la o gradina zoologica adevarata acum 1 luna in excursie cu clasalaughing

| Andrewz a răspuns:

Acum un an.big grin