| stropescgagici a întrebat:

Fetelor, de ce voi sunteti innebunite dupa baietii cu cercei, tatuaje, inele, lanturi si burta?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Doar lanturi, ca sclavii din Berevoiesti, ma excita

| Alejay a răspuns:

Pentru ca au bani si le fac toate poftele, si in schimb cer doar companie, pot fi inclusiv manipulati sa li se dea sex cu portia, nu ii intereseaza ce ai in minte, daca pot vorbii ceva cu tine! specific acestei extraordinare generatii!

| RAY a răspuns:

Ce femeie vrea un burtos? fetelor le plac barbati rebeli, nebunatici, violenti

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe ce informatii sau considerente se bazeaza parerea si caracterul imbecil al intrebarii tale? rolling on the floor

| StefanCosmin a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cred ca se refera la rromii cu bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Tu te referi la genul acesta,

http://imgur.com/Z0SIae1

vezi ca ai uitat sa specifici si BARBA in special Barba man:)))

Asta-i barbatul anului 2015-2016 se numeste lumbersexual, vorbesc foarte serios:)))
Nu sunt obsedata, nu sunt inebunita dupa ceea ce vad in imagine mi-se pare un tip normal ca oricare altul, tatuajele nu te fac o alta persoana sau mai stiu eu ce.
De obicei tipii astia sunt de viata, fumatori, inteligenti, creativi, artistici oarecum, introvertiti dar daca se indragosteste unu tatuat de tine e belea, ii romantic pana la Dumnezeu si inapoi:)))) asta este parerea mea despre barbatii cu tatuaje ca oricat de duri vor sa para sunt niste romantici.

Eu cred ca l-a genul acesta te referi:)) ci nu la Dani Mocanu ca daca l-ar place pe ala banii ar fi pe primul loc:)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
Mai
Generalizawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca mai au si o codita impletita spic ..mama mama ..ma ud instant.

| Seven07 a răspuns:

Hai sa iti spun ceva ce creierul tau nu a realizat inca. Fetele nu sunt innebunite dupa cercei, tatuaje, inele, lanturi si burta, nu "fetele " alea cu cap, curvele din perspectiva mea fac parte din Cefalopode nu din umanoizi, fetele sunt innebunite dupa capacitatea unui barbat de a vorbii.