| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii cu burta mare?

Răspuns Câştigător
| glitchMirror a răspuns:

Le plac doar dacă îți ții banii în burtă, în bancnote de 500euro.

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In niciun caz.

| AnaBejenaru a răspuns:

Inteligenta intrebarea.Cat timp ti-a luat sa o gandesti?big grin.Si btw, cat timp iubesti o persoana, nu te deranjeaza nici daca are burta, nici daca e chel, nimic.

| eurynomus a răspuns:

Cred ca le plac baietii cu p___a mare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Euletitia a răspuns:

Buna! uite, ep mine nu m-ar interesa la un baiat daca rae burta mare sau mica, daca e blond, saten, roscat sau brunet, cum arata sau daca poarta sau nu haine de firma. Euimi doresc un iubit cu suflet mare, care sa tina sincer la mine, nu sa ma foloseasca doar pentru sex(desi si sexul are rolul lui intr-o relatie, nu vreau sa fiu grabita s afac acest pas, ci sa fie o urmare fireasca a unei relatii solide, bazate pe iubire si resect), care sa fie langa mine atunci cand am nevoie de el, sa ma asculte si sa ma sustina in planurile si deciziile mele, sa fievesel, simpatic, glumet, tandru, romantic si in schimb eu i-as oferi tot ce mi-ar sta in putinta si l-as iubi din tot sufletul, fara sa ma deranjeze defectele lui fizice, ca pana la urma, nimeni nu e perfect. In opinia mea, conteaza frumusetea interioara, nu cea exterioara.

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Băieţilor, vă plac fetele cu burta mare?
Presupun că răspunsul e nu; ei bine la fel e şi la noi.

| QVictorya a răspuns:

Cu siguranta nuuuu!happy, (parerea mea)happy