| RAY a întrebat:

Fetelor de la ce varsta vreți ceva serios?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu se pune doar problema de dorință.
De cele mai multe ori există dorinta.
Mi-am dorit încă de la vârsta de 15, când m-am îndrăgostit de cineva.
Probabil si restul femeilor își doresc atunci când se simt atrase de cineva.

| Adry05 a răspuns:

Nu am o vârstă, și acum m-aș căsători dacă aș da de un tip cu care să simt că pot fi mereu. pentru mine relația n-a însemnat niciodată un impediment pentru că mi-am ales mereu pe cineva cu care să mă pot distra, fie doar noi, fie cu alte persoane. ori că merg doar cu prieteni în club, la un festival, petrecere, excursie etc. ori că vine și iubitu meu mi-e complet la fel.

| Sofer a răspuns:

Nu la ce vârsta. Când le vine mintea la cap și când se hotărăsc sa își dorească o relație serioasa sa își facă o familie.

| alina2k18 a răspuns:

45+
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cum sta treaba frate, pot sa se tavaleasca pe jos ca te iubesc, sa fie cuminti pana la 30 sa zic, si deodata sa innebuneasca si sa te insele cu 50 de barbati prin cluburi cu penisuri de 30 cm bagate pe oricunde au orificii.
Nu conteaza varsta, ci FATA, zdrente sunt peste tot la orice varsta, ora, dar o femeie serioasa mai rar dar doar aia indiferent de varsta isi va dori ceva serios, de ce? PENTUR CA stie ce vrea, se cunoaste pe ea si isi stie interesele, are standarde, vrea o familie, astea de le vezi tu pe strada au km de pu^^a in ele

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Astea sunt frustrari omule, eu macar eu le recunosc, esti urat nu atragi sexul opus asa ca le urati ca nu le poti avea

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

''barbati prin cluburi cu penisuri de 30 cm ''
Mai taie din ele boss laughing
''astea de le vezi tu pe strada au km de pu^^a in ele''
Km intregi dar doar a ta nu a intratwinking laughing ca ''nu'' ai vrut tu, asa-i?
laughing

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu există o vârstă pe care o programezi anticipat.
Există "se înâmplă". Adică atunci când întâlnești pe cineva, cu care consideri că merită să ai o relație serioasă și de perspectivă.
Asta se poate întâmpla oricând, de la 15-16 ani (de preferat 18+) până... oricând.
Când forțezi acest "vreau ceva serios" riști să ai numai experiențe neplăcute.

| Gusticel a răspuns:

Depinde de baiat nu de varsta mea. Daca e unul frumos, dragut, inteligent s-a.m.d., as vrea o relatie serioasa cu el cat mai repede.
Daca nu e ce trebuie baiatul respectiv, sau daca simt ca o relatie serioasa cu el m-ar trage in jos, atunci nu as vrea o relatie serioasa niciodata.

| GigelManelistu a răspuns:

Daca joaca fortnite, da